הלוואה ישירה

לא ניגשים לבנק לפני
שמתייעצים עם

צרו איתנו קשר


אתם מנסים לשלוט בהוצאות, אולי אפילו מנהלים תקציב קפדני למדי, אבל הרגע הזה מגיע בשלב כזה או אחר. פתאום אתם מוצאים את עצמכם עם הוצאה בלתי צפויה, עם מינוס שלא נגמר או עם כרטיס אשראי שעוד רגע יורד – אבל אין מספיק כסף בחשבון הבנק שלכם. אז מה עושים? אנשים רבים ממהרים אל הבנק, מבקשים הלוואה, מקבלים סכום נמוך יותר (משום שיש להם ממילא מסגרת מוגבלת למדי) ומוצאים את עצמם באותו המצב בדיוק בתוך כמה שבועות. פתרון יעיל יותר הוא לקחת הלוואה חוץ בנקאית. למה? הנה התשובה.

הלוואה חוץ בנקאית מפנה מסגרת

אם יש לכם הלוואה קיימת שאתם סוחבים עוד מימי התואר הראשון (ובינתיים סיימתם דוקטורט), אם אתם עדיין מממנים את הרכב החדש ובין לבין גם נפרדים מסכום קבוע לכיסוי המשכנתא, המסגרת כמעט איננה קיימת. הלוואה חוץ בנקאית לא ממש קשורה לסיפור הזה, פשוט משום שהיא לא קשורה לבנק שלכם. במילים אחרות, גם אם הבנקאי שלכם מוכן לאשר הלוואה בשליש מהסכום שביקשתם רק משום שזה מה שהמסגרת שלכם מאפשרת, אתם לא חייבים לקבל את גזר הדין. הלוואה חוץ בנקאית יכולה לפתור את הבעיה.

אילו אפשרויות יש לקבלת הלוואה חוץ בנקאית?

אחרי שהבנו את היתרון של הלוואה חוץ בנקאית נותר לנו להבין מה האפשרויות וכאן השפע רק מתחיל. חברות אשראי שונות יציעו לכם הלוואה, אם כי לרוב קטנה יחסית, והיא גם תלויה בגובה המסגרת שלכם. חברות מימון וגופים פיננסיים שונים מציעים גם הם הלוואות חוץ בנקאיות, וסביר להניח שכל גוף יציע הלוואה בתנאים שונים, מה שמחייב אתכם לבדוק היטב ולקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם. איך עושים את זה נכון? הדרך הפשוטה היא להשיב על מספר שאלות באתר מדיה קפיטל ולקבל הצעות למייל. כך אתם חוסכים את הזמן ואת עשרות שיחות הטלפון לבנק, לחברת האשראי, לחברות המימון ואפילו לחברות הביטוח. חוץ מזה, כשאין לכם זמן או סבלנות לחפש הלוואה טובה יותר, אתם עשויים לבחור בחלופה יקרה ולא משתלמת – וזו הטעות הגדולה ביותר.

שינוי גודל גופנים