הלוואה מעל

600,000 ₪

גם למסורבי בנק.

*כנגד שיעבוד נכס

הלוואה ישירה

לא ניגשים לבנק לפני
שמתייעצים עם

צרו איתנו קשר


מה היא הלוואה לכל מטרה?

הלוואות מהירות לבית, לעסק, לחופשה או לרכב החדש

אתם שומעים לא פעם את הביטוי הזה, הלוואה לכל מטרה, אבל לא תמיד מבינים מה באמת מסתתר מאחוריה. אילו מטרות נכללות ברשימה הזו, האם היא ארוכה מספיק כדי לכלול גם את הצורך שלכם, כמה כסף תוכלו ללוות ומה התנאים הטובים ביותר. הנה התשובות לכמה שאלות בוערות.

 

1 – הלוואה לכל מטרה פרטית או עסקית

לפני הכל, כשאנחנו מדברים על הלוואה לכל מטרה אנחנו מדברים על הלוואות שמספקות מענה לכל צורך באשר הוא. אם אתם מתכננים תואר ראשון (או שני), נסיעה ארוכה לניו יורק (או לתאילנד), כיסוי מינוס (או חיוב גדול בכרטיס האשראי) או בכלל הקמת עסק (או פיתוח העסק הקיים) – יש לכם מטרה. עכשיו אתם רק צריכים לבחור את הפתרון האידאלי למימון, בין אם תסתפקו בהלוואה קטנה דרך חברת האשראי ובין אם תקבלו הלוואה חוץ בנקאית בסכום שאתם באמת צריכים.

 

2 – הלוואה בתנאים הנכונים

כשאתם בוחרים הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה באשר היא, ודאו שאתם יודעים בדיוק מה התנאים שלכם והאם הם באמת נוחים. למשל, אם ההחזר החודשי משתלב היטב בתקציב שלכם? אם אתם מרוויחים 8,000 שקלים נטו ולאחר ההוצאות הקבוצות אתם נשארים עם 2,000 שקלים, אולי עדיף להימנע מהחזר חודשי שיפגע גם ביתרה הזו ורק יגדיל את המינוס. בנוסף, שימו לב כמה זמן ייקח עד שתכסו את ההלוואה. אם אתם מתכננים לקחת הלוואה גדולה בהמשך לצורך רכישת דירה או להקמת עסק חדש, כדאי לתכנן את המהלך מראש.

 

3 – השוו בין הלוואות

הלוואה לכל מטרה יכולה להיות משתלמת אבל אם לא תשוו בין חלופות לא תדעו אם זה אכן המצב. דרך אחת לעשות את זה היא להתקשר לחברות השונות, לחכות לרגע שבו תגיע ההצעה ולהבין בדיוק מה מוצע לכם ומי מתעלה על מי. פתרון יעיל הרבה יותר הוא לקבל את ההצעות ישירות למייל ולחסוך זמן, אנרגיות, שיחות טלפון ועצבים. כשאתם מקבלים הצעות בצורה ברורה ומסודרת אתם לא רק חוסכים זמן – אתם גם יכולים לבחור את הפתרון המושלם בצורה הפשוטה ביותר.

בדיקת זכאות להלוואה

בכמה צעדים פשוטים
[contact-form-7 404 "Not Found"]
שינוי גודל גופנים