הלוואה מעל

600,000 ₪

גם למסורבי בנק.

*כנגד שיעבוד נכס

הלוואה ישירה

לא ניגשים לבנק לפני
שמתייעצים עם

צרו איתנו קשר


מי יכול להעניק לכם הלוואה מהירה?

הלוואות מהירות לבית, לעסק, לחופשה או לרכב החדש

הלוואה עשויה לקחת זמן ולנו, אם נודה בזה, אין תמיד את הסבלנות את היכולת לחכות. המינוס כבר גדול, הרכב זקוק לתיקון (או החלפה) ממש עכשיו וגם החיוב הגדול באשראי צפוי לרדת בימים הקרובים. תהא הסיבה אשר תהא, זמן לא תמיד יש לנו, מה שמצריך הלוואה מהירה הרבה יותר. הבשורה הטובה היא שלא מדובר בחלום – יש בהחלט דבר כזה, ואתם יכולים להשיג אותו.

הלוואה מהירה דרך הבנק – ריאלי?

השאלה הראשונה שאתם בטח שואלים היא עד כמה מהיר הבנק שלכם. סביר להניח שיצא לכם להתמודד עם הבירוקרטיה ועם הכללים הנוקשים לא פעם, וגם אתם מבינים שזה לא יהיה קצר או מהיר במיוחד. כדי לקבל הלוואה תצטרכו למלא אינסוף טפסים ולקבל הצעה אחת ויחידה, כזו שלרוב תתקשו להתמקח עליה, ורק לאחר שיתקבל אישור מנהל הסניף מישהו שם יתחיל להזיז עניינים. אם אתם צריכים הלוואה מהירה לא בטוח שזה הפתרון, וגם לא בטוח שזו ההצעה המשתלמת ביותר שתקבלו. מצד שני, כשיש עוד חלופות שלא פוגעות במסגרת האשראי שלכם בבנק, אולי כדאי שתבחנו אותן.

הלוואה מהירה בכרטיס האשראי שלכם

אם יש לכם כרטיס אשראי, וסביר להניח שיש לכם אפילו שניים או שלושה, גם הכרטיס המגנטי הוא דרך לא רעה לקבל הלוואה מהירה. למעשה, עם אישור טלפוני בלבד תוכלו לקבל את הכסף לחשבון בתוך ימים ספורים, ויש גם חברות שיאפשרו לכם לקבל את ההלוואה בלי לשוחח עם נציג כלל. עם זאת, לשיטה הזו יש שני חסרונות. נכון שזו הלוואה מהירה למדי אבל הסכום שתוכלו לקבל מוגבל והוא תלוי במסגרת שלכם (כ-75 אחוזים ממנה). חוץ מזה הסכום למעשה נוגס במסגרת הזו, כך שהכרטיס שלכם יאפשר לכם לבצע את שאר הרכישות שלו בהיקף נמוך דרמטית. אם זה לא נורא מבחינתכם, דיינו.

הלוואה חוץ בנקאית מהירה

יש כאמור חלופות נוספות, והן יעילות לא פחות (אולי אפילו יותר). הלוואה מהירה, לכל מטרה באשר היא, תוכלו לקבל גם דרך חברות ביטוח, גופי מימון שונים ולמרבה הצער גם דרך גופים קצת יותר מפוקפקים (שידועים בכינוי הלא-סימפטי: שוק אפור). כדי לקבל הלוואה מהירה מהגופים האלה, וגם לוודא שהיא נכונה עבורכם, יש לכם שתי דרכי פעולה אפשריות. הדרך הקלאסית והארוכה יותר כוללת שיחות טלפון והודעות דרך אתרי אינטרנט, המתנה לנציגים שיחזרו, יבחנו את הנתונים ויחזרו אליכם עם הצעות שונות בתקווה שתוכלו להשוות ביניהן. אם אתם צריכים הלוואה מהירה אתם מבינים שהמהירות היא לא בהכרח מילת המפתח כאן. הדרך השנייה היא להשיב על כמה שאלות פשוטות באתר מדיה קפיטל ולקבל הצעות ישירות למייל. גם חיסכון בזמן וגם דרך פשוטה יותר להשוות בין הלוואות מהירות שונות, ולבחור את זו שבאמת מתאימה לצרכים שלכם.

בדיקת זכאות להלוואה

בכמה צעדים פשוטים
[contact-form-7 404 "Not Found"]
שינוי גודל גופנים