הלוואה מעל

600,000 ₪

גם למסורבי בנק.

*כנגד שיעבוד נכס

הלוואה ישירה

לא ניגשים לבנק לפני
שמתייעצים עם

צרו איתנו קשר


מתי הלוואה לעסקים יכולה להתאים?

הלוואות מהירות לבית, לעסק, לחופשה או לרכב החדש

עוד ועוד עסקים נפתחים בישראל בכל שנה, חלקם מצליחים ואחרים קצת פחות. למעשה, לא מעט נסגרים בזמן שאחרים פותחים את שעריהם. יש לא מעט סיבות שיכולות להסביר את הנתון המדאיג הזה אבל אין ספק שהקושי הכלכלי מעיק על בעלי עסקים שמעדיפים לסגור את העסק ולחזור לחייהם כשכירים – או להמשיך למיזם הבא. אלא שהפתרון יכול להיות פשוט אפילו יותר. במצבים רבים, למשל כשאתם משתוקקים להכניס מוצר חדש שיעורר את השוק ואת הלקוחות שלכם, הלוואה לעסקים יכולה להיות הדבר הנכון בזמן הנכון. במקום לוותר על העסק אתם יכולים להשקיע בו עוד קצת, להעניק לו עוד הזדמנות ולראות אותו פורח.

איך תקבלו הלוואה לעסקים?

בעלי עסקים רבים מאמינים כי הלוואה לעסקים היא פתרון שיוכלו לקבל דרך הבנק שלהם, וזה בהחלט עשוי להיות נכון. הבעיה היא שההלוואה הזו – שהמטרה שלה היא קידום העסק שלכם – מגיע על חשבון המסגרת שלכם. עכשיו אתם ממוקדים במטרה המקצועית שלכם אבל עשוי להגיע היום (ולא בעתיד הרחוק) שבו תצטרכו הלוואה כדי לממן מכונית חדשה, אולי לעזור לילד שעומד להתחתן או פשוט לסייע לו במימון שכר הלימוד. הלוואה חוץ בנקאית תפנה את המסגרת ותאפשר לכם לנשום יותר כשיגיע מטרות חדשות ואישיות הרבה יותר.

שאלות חשובות לפני שמקבלים הלוואה לעסקים

רגע לפני שאתם מקבלים הלוואה לעסקים ומתחילים "לחגוג" עם הכסף, עצרו ובדקו את עצמכם. כדי שההלוואה תעשה את מה שהיא אמורה לעשות חשוב שתדעו מה הסכום שאתם באמת צריכים. לדוגמה, אם הקמת העסק דורשת מכם מאה אלף שקלים לצורך רכישת ציוד ומכונות, מלאי ומוצרי מחשוב, מה יקרה אם תקבלו הצעה לקבלת הלוואה לעסקים על סך שבעים אלף שקלים? אם תצטרכו הלוואה נוספת ממקור אחר העסק יהפוך להיות יקר יותר ואפשר רק להניח שתתמודדו עם החזר חודשי גבוה מדי חודש, ללא סיבה אמיתית. ההחזר החודשי הוא שיקול חשוב, שכן תזרים המזומנים של העסק והיכולת שלכם להתמודד גם עם הוצאות בלתי צפויות במהלך החודש תלויה בסכום שיישאר פנוי. במילים אחרות, אם תבחנו מראש כמה חלופות ותדעו בדיוק מה אתם מחפשים – תוכלו לבחור הלוואה לעסקים שמספקת מענה מושלם לצרכים העסקיים שלכם.

בדיקת זכאות להלוואה

בכמה צעדים פשוטים
[contact-form-7 404 "Not Found"]
שינוי גודל גופנים