הלוואה מעל

600,000 ₪

גם למסורבי בנק.

*כנגד שיעבוד נכס

הלוואה ישירה

לא ניגשים לבנק לפני
שמתייעצים עם

צרו איתנו קשר


מה היא הלוואת בלון?

הלוואות מהירות לבית, לעסק, לחופשה או לרכב החדש

כמעט כל ישראלי לוקח הלוואה אחת במהלך חייו, רובנו זקוקים להרבה יותר מאשר אחת ויחידה. זה גם די מפתה כשאנחנו מוקפים במודעות פרסום לקבלת הלוואות שונות, חלקן מהירות יותר או פחות, רובן מיועדות לכל צורך ומטרה. אנחנו קובעים את הסכום הכולל, וגם את הסכום החודשי שנחזיר, משלמים ריבית ומקבלים את הכסף ישירות לחשבון. במקרים שונים אנחנו מוצאים את עצמנו עם הלוואה כזו גם כשאנחנו לא מרגישים שיש לנו צורך אמיתי בה – אם קרן ההשתלמות הייתה משתחררת היום ולא בעוד חצי שנה הכל היה פשוט יותר, ואם הירושה הייתה מגיעה בלי בירוקרטיה סבוכה כבר היינו רוכשים את המכונית החדשה במזומן. אז מה עושים כדי להימנע מהלוואה גדולה שתחסום לכם את המסגרת לאורך שנים? הלוואת בלון, תכיר.

הלוואת בלון – דוחים את התשלום

רוב הגופים הפיננסיים בישראל מאפשרים הלוואת בלון אבל לא ממהרים להציע אותה. מבחינתם היא קצת פחות אטרקטיבית משום שהבנק או חברת המימון לא יהנו מריבית גבוהה על העסקה הזו. מבחינתכם, לעומת זאת, זו דרך מצוינת לקחת הלוואה זמנית בלבד, לשלם רק את הריבית בזמן הקצר עד לקבלת הכסף (מקרן ההשתלמות למשל) ולפרוע את ההלוואה בתשלום אחד או שניים. כך אפשר לרכוש את המכונית היום עם הקרן שתשתחרר בעוד שישה חודשים בלבד, או לממן כבר עכשיו את המקדמה לחתונה של הילד למרות שהכסף של סבא יגיע בעוד כמה חודשים טובים.

היתרון המרכזי: לא גוררים תשלומים

בפשטות, כשאתם לוקחים הלוואת בלון אתם חוסכים לעצמכם זמן יקר וכאבי ראש בהמשך. כל מי שלקח הלוואות שונות לאורך הדרך יודע עד כמה מורכב נעשה המצב כשההחזר החודשי רק ממשיך לתפוח. בהלוואה הראשונה שילמתם 500 שקלים מדי חודש אבל היום, אחרי עוד כמה וכמה הלוואות אתם מתמודדים עם החזרים גבוהים פי 6 ואפילו יותר. כשאתם משלבים את ההחזר עם שכר הדירה או המשכנתא, עם הוצאות מחיה ואולי עם בגד חדש פעם בכמה חודשים, אתם מתקשים לסיים את החודש. מצד שני, כשיש סכום כסף גדול שאמור להגיע בקרוב, אין סיבה לקבל הלוואה לחמש שנים. הלוואת בלון היא קצרת מועד וכשתקבלו את הסכום שאתם ממילא מחכים לו, תוכלו לפרוע אותה ולהמשיך הלאה.

שינוי גודל גופנים